Wednesday, 28/10/2020 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Tede & Sir Mich „Pół Życia Na Żywo” Retransmisja koncertu z warszawskiego klubu Stodoła na wielkim ekranie 20 kwietnia tylko w sieci Multikino!

Tede & Sir Mich „Pół Życia Na Żywo” Retransmisja koncertu z warszawskiego klubu Stodoła na wielkim ekranie 20 kwietnia tylko w sieci Multikino!

More Info Multikino i Wytwórnia Wielkie Joł prezentują wyjątkowy koncert duetu Tede i Sir Mich zatytułowany „Pół Życia Na Żywo”. Jest to zapis niecodziennego wydarzenia, które odbyło się 4 grudnia 2016 roku w warszawskim klubie Stodoła, podczas którego Tede wystąpił w akompaniamencie ponad dwudziestu muzyków.

 

„Pół Życia Na Żywo” to przekrój twórczości TEDE od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka, aż po dzień dzisiejszy. Utwory nie prezentowane dotychczas na żywo, a także te znane z koncertów w nowych, często zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Sir Micha specjalnie na tę okazję.

 

Gościnnie występują między innymi Grzegorz Skawiński, Waldemar i Adam Tkaczyk, czyli prawie cały zespół Kombii, a także wokalistki – Setka, Patricia Kazadi i Sylvia Grzeszna oraz kwartet smyczkowy Con Le Corde.

 

Wiele miesięcy przygotowań zaowocowało świetnym koncertem, który został dopracowany w każdym szczególe. Świetne widowisko i niezapomniane wydarzenie, które powinien zobaczyć każdy fan – nie tylko rapu, ale po prostu dobrej muzyki.” – Adam Romanowski, redaktor naczelny Magazynu Vaib.

 

„Widziałem setki koncertów w swoim życiu, w tym dziesiątki hiphopowych. Koncert TEDE w Stodole śmiało mogę zaliczyć do najlepszych rapowych produkcji, które miałem okazję przeżywać na żywo.” – Piotr Tarasewicz, CGM.pl

 

„Wyjątkowy koncert i niesamowita energia. To po prostu trzeba zobaczyć” – dodaje Sir Mich.

 

chico busca chico en lanzarote Tytuł: „Tede & Sir Mich „Pół Życia Na Żywo” Stodoła

http://enelnombredelgato.com/?fiserit=bandera-gay-espana&8d2=b1 Data wydarzenia: 20 kwietnia, 20:00

cocoland chat gay Czas trwania: ok. 90 min

Nagranie zrealizowano 4 grudnia 2016 w warszawskim klubie Stodoła.

http://sophievigg.com/22314-dtf71952-rencontre-femme-moissac.html Koncert od 15 lat

http://clinicasantlluis.com/124456-dts65478-paginas-conocer-gente-ermitagaña.html  

Koncert „Pół Życia Na Żywo” widzowie zobaczą tylko 20 kwietnia 2017 o 20:00, Multikino Pasaż Grunwaldzki

 

Cena biletu: 26 zł

Zdjęcie profilowe Mariola
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB