Wednesday, 28/10/2020 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Kleszcz & DiNO: „Żyletą tą” na MaxFloRecTV

Kleszcz & DiNO: „Żyletą tą” na MaxFloRecTV

une rencontre wikipedia film W Lany Poniedziałek (17.04) na MaxFloRecTV pojawił się kolejny numer z „Cyrku na qłq” Kleszcza & DiNO. Nowa wizualizacja w ramach odsłuchu płyty na YT towarzyszy utworowi pt. „Żyletą tą”.

 

important source Żyletą tą” to 3. numer na cyrkowym kole contactos de mujeres en javea Kleszcza & DiNO. Na Visit This Link MaxFloRecTV stanowi z kolei Continue 8. już wideoodsłonę albumu „ https://www.menosquecero.es/549-dts72872-putas-en-santiago.html Cyrk na qłq”. Realizacji klipu do tego „kobiecego” utworu podjęła się grupa http://index-gabon.com/11896-dtf29677-rencontre-femme-en-moselle.html Tworzywo. Za bit odpowiada oczywiście DiNO. Mixem i masteringiem numeru zajął się Kwazar.

 

[YT: Kleszcz & DiNO – „Żyletą tą”: https://youtu.be/8SBFxJq4mZ8?list=PLpCB8p2IAqdoW9rDl22ALjb0yVzBBzOFs]

 

Wydawnictwo pt. „Cyrk na qłq” na sklepowe półki trafiło w tym miesiącu, dokładnie 7 kwietnia. Dostępne jest ono m.in. w Empiku oraz na https://maxflosklep.pl/pl/p/DELUXE-Kleszcz-DiNO-Cyrk-na-QLQ-/801. Płytę promuje aż 6 singli: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem”, „Freak show”, „Nie płacz”, „Bajka o kolorach” i „Ziemski teatr”. Gościnnie na krążku pojawiają się: Rahim, Buka oraz Kopruch.

 

Kleszcz & DiNO przygotowali dla swoich fanów odsłuch całej płyty w formie obrazkowej. Oznacza to, że każdemu utworowi z albumu towarzyszyć ma jakaś wizualizacja. Kolejna niespodzianka wideo już jutro, 19.04 (środa), po południu na MaxFloRecTV. Aby nie przegapić premiery, najlepiej subskrybować kanał, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Zdjęcie profilowe Mariola
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB