Thursday, 29/7/2021 UTC+2
Biznes Music
Biznes Music

Janek – młody i zdolny DJ z Wrocławia opowiada o swojej największej pasji!

Janek – młody i zdolny DJ z Wrocławia opowiada o swojej największej pasji!

Dzisiejszym gościem wywiadu jest Janek z Wrocławia, który pomimo młodego wieku, ma już na swoim koncie kilka sukcesów jako Dj. O swojej pasji i pomysłach na przyszłość odpowie w niniejszym wywiadzie.

 

  • Baildon Janku, jesteś bardzo młodym artystą. Opowiedz nam o swoich początkach. Jak to się stało, że zająłeś się dj’ingiem?

Kolega natchnął mnie do tego co do tej pory robię – czyli dj’owania. Pewnego razu kiedy poszedłem do niego do domu pokazał mi swój sprzęt ( kontroler, głośniki, oprogramowanie, itp. ) i od tego wszystko się zaczęło. Zacząłem coraz bardziej wchodzić w ten temat i zbierać na pierwszy kontroler.

 

Kilka razy rozkręcałem imprezy na blisko 100 osób, imieniny oraz urodziny. Występuję na różnych event’ach ( począwszy od tematycznych urodzinach, imieninach aż po typowo młodzieżowe party).

 

Prawdę powiedziawszy przygotowuję się do każdej imprezy średnio od 3 do 6 dni. Zaczynam takie przygotowania od szczegółowego dopytania się osoby, na której rozkręcam imprezę jaki rodzaj muzyki najbardziej lubi ( rock, electrohouse, dubstep, disco, mieszane, discopolo czy inny rodzaj), następnie tworzę playlistę ( średnio 250 piosenek).

 

  • Na jakim sprzęcie najlepiej Ci się gra?

Najlepiej rozkręca mi się imprezy na moim pierwszym kontrolerze American Audio ELMC1. Jest on bardzo kompatybilny i idealnie nadaje się zarówno do domu jak i do klubów.

 

  • Co czujesz kiedy jesteś za konsolą i rozkręcasz imprezę?

Czuję ciągły przypływ energii i radości dzięki temu, że mogę robić w życiu to co uwielbiam robić czyli dostarczać ludziom ogrom świetnej zabawy atmosfery oraz swojej energii.

 

  • Czym zajmujesz się na co dzień? Jak wygląda Twój dzień?

Jak większość ludzi w moim wieku, wstaję rano i idę do szkoły, po powrocie ze szkoły siadam do laptopa i ciągle tworzę oraz udoskonalam swoje playlisty, a wieczorem odrabiam lekcje.

 

  • Jakiej muzyki słuchasz na co dzień? Kto jest Twoim idolem?

Zwykle słucham electrohouse’u, ale jak to bywa w mojej profesji muszę być obeznany w każdym rodzaju muzyki. Nie mam swojego ulubionego wykonawcy. Wszystkich wykonawców lubię przez to, że w swoje piosenki wkładają całe swoje serce jak ja w rozkręcanie imprez.

 

  • Jakie masz plany na przyszłość? Gdzie możemy śledzić Twój terminarz z występami lub posłuchać Twojej muzyki?

Postanowiłem sobie kiedyś, że wystąpię na Tomorrowland’zie i staram się robić wszystko w tym kierunku. Można zobaczyć mnie w akcji na m.in. imprezach sylwestrowych, na imprezach na których mnie wynajmiecie i w wielu innych miejscach. Można śledzić moje poczynania na mojej stronie na facebook’u:

https://www.facebook.com/DJ-Lime-It-1899267986985246/

 

  • Czy jest coś, co chciałbyś powiedzieć innym młodym osobom, które mają podobną pasję do Twojej, ale boją się zrobić pierwszego kroku?

Zawsze rób to co kochasz i nie zważaj na to, że na początku jest bardzo ciężko, bo zawsze tak jest. W razie czego to możesz się do mnie odezwać to udzielę ci najważniejszych informacji, żebyś był dobry w tym co robisz.

 

Dziękuejmy za rozmowę!

Zdjęcie profilowe Mariola
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB