Wednesday, 28/10/2020 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Janek – młody i zdolny DJ z Wrocławia opowiada o swojej największej pasji!

Janek – młody i zdolny DJ z Wrocławia opowiada o swojej największej pasji!

Dzisiejszym gościem wywiadu jest Janek z Wrocławia, który pomimo młodego wieku, ma już na swoim koncie kilka sukcesów jako Dj. O swojej pasji i pomysłach na przyszłość odpowie w niniejszym wywiadzie.

 

Kolega natchnął mnie do tego co do tej pory robię – czyli dj’owania. Pewnego razu kiedy poszedłem do niego do domu pokazał mi swój sprzęt ( kontroler, głośniki, oprogramowanie, itp. ) i od tego wszystko się zaczęło. Zacząłem coraz bardziej wchodzić w ten temat i zbierać na pierwszy kontroler.

 

  • image source Wspominałeś, że masz już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Możesz nam się pochwalić, gdzie do tej pory udało Ci się wystąpić?

Kilka razy rozkręcałem imprezy na blisko 100 osób, imieniny oraz urodziny. Występuję na różnych event’ach ( począwszy od tematycznych urodzinach, imieninach aż po typowo młodzieżowe party).

 

Prawdę powiedziawszy przygotowuję się do każdej imprezy średnio od 3 do 6 dni. Zaczynam takie przygotowania od szczegółowego dopytania się osoby, na której rozkręcam imprezę jaki rodzaj muzyki najbardziej lubi ( rock, electrohouse, dubstep, disco, mieszane, discopolo czy inny rodzaj), następnie tworzę playlistę ( średnio 250 piosenek).

 

Najlepiej rozkręca mi się imprezy na moim pierwszym kontrolerze American Audio ELMC1. Jest on bardzo kompatybilny i idealnie nadaje się zarówno do domu jak i do klubów.

 

  • Co czujesz kiedy jesteś za konsolą i rozkręcasz imprezę?

Czuję ciągły przypływ energii i radości dzięki temu, że mogę robić w życiu to co uwielbiam robić czyli dostarczać ludziom ogrom świetnej zabawy atmosfery oraz swojej energii.

 

  • Get More Info Czym zajmujesz się na co dzień? Jak wygląda Twój dzień?

Jak większość ludzi w moim wieku, wstaję rano i idę do szkoły, po powrocie ze szkoły siadam do laptopa i ciągle tworzę oraz udoskonalam swoje playlisty, a wieczorem odrabiam lekcje.

 

Zwykle słucham electrohouse’u, ale jak to bywa w mojej profesji muszę być obeznany w każdym rodzaju muzyki. Nie mam swojego ulubionego wykonawcy. Wszystkich wykonawców lubię przez to, że w swoje piosenki wkładają całe swoje serce jak ja w rozkręcanie imprez.

 

  • Jakie masz plany na przyszłość? Gdzie możemy śledzić Twój terminarz z występami lub posłuchać Twojej muzyki?

Postanowiłem sobie kiedyś, że wystąpię na Tomorrowland’zie i staram się robić wszystko w tym kierunku. Można zobaczyć mnie w akcji na m.in. imprezach sylwestrowych, na imprezach na których mnie wynajmiecie i w wielu innych miejscach. Można śledzić moje poczynania na mojej stronie na facebook’u:

https://www.facebook.com/DJ-Lime-It-1899267986985246/

 

  • Czy jest coś, co chciałbyś powiedzieć innym młodym osobom, które mają podobną pasję do Twojej, ale boją się zrobić pierwszego kroku?

Zawsze rób to co kochasz i nie zważaj na to, że na początku jest bardzo ciężko, bo zawsze tak jest. W razie czego to możesz się do mnie odezwać to udzielę ci najważniejszych informacji, żebyś był dobry w tym co robisz.

 

Dziękuejmy za rozmowę!

Zdjęcie profilowe Mariola
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB