Thursday, 29/7/2021 UTC+2
Biznes Music
Biznes Music

Monika Brodka w Jury konkursu FIRESTONE Headliners Of Tomorrow

Monika Brodka w Jury konkursu FIRESTONE Headliners Of Tomorrow

citas gratis madrid Ruszył konkurs FIRESTONE Headliners of Tomorrow dla młodych, zdolnych muzyków, którego jurorką jest Monika Brodka. Wraz z pozostałymi członkami Jury wyłoni TOP 3 finalistów i spośród tej trójki publiczność wybierze jednego wykonawcę, który zagra koncert na Firestone Stage – oficjalnej scenie Open’er Festival.

W pierwszym etapie konkursu muzycy będą mogli zgłaszać swoje autorskie piosenki w formacie audio lub video za pośrednictwem strony http://svenskaneolith.se/458-dtse20552-ystad-dejta-kvinnor.html www.konkursfirestone.pl. To właśnie spośród nich Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybierze TOP3 finalistów, którzy zostaną nagrodzeni http://mhou.es/?kiner=chat-sin-registro-gratis-en-espa%C3%B1ol&3fb=1d profesjonalnymi video sesjami live oraz  warsztatami doskonalącymi technikę występów na scenie z udziałem Ambasadorki i Jury. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia br.

 

Etap drugi rozstrzygnie się poprzez internetowe głosowanie publiczności. Na stronie konkursu zostaną opublikowane nagrania wykonane podczas sesji muzycznych live. To na ich podstawie internauci wytypują na przełomie kwietnia i maja zwycięzcę konkursu, który otrzyma tytułHeadliner of Tomorrow i zagra koncert na Firestone Stagepodczas Open’er Festival 2017, który odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 1 lipca br.

 

„Mam wielka nadzieję, że poprzez nasz konkurs znajdziemy naprawdę zdolnych artystów, dla których występ na Open’er Festival będzie dopiero początkiem długiej kariery. Jestem bardzo ciekawa, co do nas przyślecie, będziemy słuchać uważnie!” – mówi Monika Brodka, Juror konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow.

 

Nagrody czekają również na głosujących. Jeżeli fani po głosowaniu dodatkowo uzasadnią swoją decyzję, otrzymają szansę wygrania jednego z 10 podwójnych biletów na Open’era i 40 upominków od Firestone.

 

Partnerami konkursu są Alter Art – organizator festiwalu Open’er oraz wytwórnia płytowa Kayax.

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB