Thursday, 13/5/2021 UTC+2
Biznes Music
Biznes Music

Praca od kulis FC Ewy Kryzy!

Praca od kulis FC Ewy Kryzy!

http://reginasampaio.com.br/?seryn=site-de-rencontre-gironde&bb2=a2 Dziadek Ewy był muzykiem, grał w Orkiestrze Dętej i komponował muzykę. Od dzieciństwa słyszała w domu muzykę. Jej pierwsze prezentacje odbywały się na rodzinnych uroczystościach, tam zdobywałampierwszych fanów.

 

  1. Königs Wusterhausen Dlaczego zdecydowałeś się/zdecydowaliście się założyć Fan Club? Był to Wasz pomysł, czy zespołu? Jak doszło do tego, że Wasz fan Club posiada autoryzację?

Decyzję podjąłem kiedy po raz pierwszy zobaczyłem wywiad Ewy w Telewizji ITV. Potem zobaczyłem jej klip do ”Wymyśliłam Nas” w programie , następnie wszedłem na YouTube wysłuchałem jej pozostałych hitów! Napisałem do Ewy na facebooku czy posiada swój Oficjalny Fan Club – Ewa odpowiedziała że nie i tak to wyszło. Pomysł należał do mnie , ale oczywiście zgoda artystki była i jest

 

  1. Dugda Na jaki rodzaj działalności się zgodziliście i dlaczego (strona www/forum/facebook)? Od jakiego czasu funkcjonujecie w sieci?

Jak dotychczas prowadziwy fanpage na FB , myślimy nad stroną internetową ale jak narazie nic nie zdradzamy W sieci jesteśmy od 9 kwietnia 2013

 

 

  1. Jak myślisz dlaczego zespołowi potrzebny jest fan club?

Myślę że przede wszystkim dla zrzeszania sie fanów Ewy! Promocja muzyki i osobowości danego artysty..

 

 

  1. Co trzeba zrobić, aby móc stać się członkiem fanklubu?

Po prostu kliknąć ”Lubię To” i być na świeżo !

 

 

  1. Jakie korzyści daje fanowi dołączenie do fanklubu?

Wiele informacji o karierze Ewy , o jej życiu prywatnym , o klipach i dostępu do wielu innych istotnych informacji

 

  1. Jak wygląda Wasza praca od kulis? Co należy do głównych zadań prezesów fan clubów? Opowiedzcie trochę o tym, co udało Wam się już zrealizować?

Fan Club – prowadzę ja czyli Kuba I tak jakby to ja jestem ”prezesem” Nasza praca wygląda następująco : I. Zbieramy informacje o Ewie. II. Kontaktujemy się z artystką w celu potwierdzenia III. Dodajemy najświeższe informacje o Ewie . IV. Dodajemy klipy zdjęcia i wiele innych V. Organizujemy konkursy

 

 

  1. Fan Club uczestniczy przede wszystkim w koncertach swoich idoli. Możecie zdradzić jak wygląda podział obowiązków podczas imprez? Kto za co odpowiada? Czy osoby zrzeszone w fan clubie mogą liczyć na wejście przed barierki? Czy po koncercie organizujecie spotkanie z zespołem?

Jak narazie nie miałem okazji być na koncercie Ewy! Plany już są więc wtedy będę mógł Wam odpowiedzieć

 

 

  1. Czy podczas trwania Waszej kadencji udało się Wam zorganizować ognisko lub zlot fanów? (zarówno z zespołem jak i samymi fanami) Jak przebiegała organizacja takiego przedsięwzięcia?

Nie myśleliśmy jeszcze o tym – ale to naprawdę świetny pomysł!

 

 

  1. Czy uważasz, że bycie prezesem fan Clubu pozwala na zdobycie doświadczenia, dzięki któremu w przyszłości możesz pracować jako menedżer muzyczny?

To na pewno. Promowanie artysty to jest super sprawa ! Przede wszystkich wielka frajda i radość ! Super jest promować swojego idola! Dziękuje za wywiad

 

 

 

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB