Zabawki zdalnie sterowane – jakie są samochody w tej kategorii i co warto do nich dokupić?

Jeśli myślisz o wejściu w Zabawki zdalnie sterowane – samochód, nie musisz się obawiać – są one bardzo łatwe w obsłudze, gdy już się je opanuje. Ponadto istnieją modele na każdą kieszeń i poziom umiejętności, więc każdy może cieszyć się tym hobby. Oto co musisz wiedzieć, zanim kupisz swój pierwszy model.

Zabawki zdalnie sterowane – samochód

Niewiele jest rzeczy bardziej zabawnych niż jazda zdalnie sterowanym samochodem. Niezależnie od tego, czy bawisz się sam, czy ścigasz się z przyjaciółmi, zawsze jest to świetna zabawa. A co najlepsze, nie musisz się martwić, że zabraknie Ci benzyny lub że będziesz musiał stawić czoła korkom – możesz po prostu skupić się na dobrej zabawie.

Dwa główne rodzaje samochodów RC to modele elektryczne i z nitro – z napędem spalinowym. Modele elektryczne zasilane są bateriami, natomiast nitro zasilane są paliwem (tak jak prawdziwe samochody). Jeśli dopiero zaczynasz, polecamy wybrać model elektryczny, ponieważ jest tańszy i łatwiejszy w utrzymaniu niż nitro. Jeśli jednak zależy Ci na szybkości, wybierz model nitro – to naprawdę mocna rzecz.

Kiedy już zdecydujesz, jaki rodzaj źródła zasilania jest dla Ciebie odpowiedni, czas wybrać idealny samochód. Podobnie jak zwykłe samochody, pojazdy RC są dostępne w najróżniejszych kształtach i rozmiarach. Czy chcesz mieć ciężarówkę do rozjeżdżania ziemi, która może zmiażdżyć wszystko na swojej drodze? A może chcesz coś bardziej zgrabnego, co pozwoli Ci pokonywać ciasne zakręty z dużą prędkością? To naprawdę zależy od Twoich osobistych preferencji, ale na szczęście każdy znajdzie styl zabawek RC dla siebie.

Kupując zabawki zdalnie sterowane pamiętaj o dodatkach

Na koniec nie zapomnij o dodatkach. Oprócz zdalnego sterowania i akumulatorów/paliwa (w zależności od rodzaju samochodu), możesz również kupić części zamienne, takie jak opony i skrzydła, a także kilka fajnych naklejek, które sprawią, że twój samochód będzie wyjątkowy. Istnieje dosłownie tysiąc różnych kombinacji części, więc baw się dobrze, mieszając i dopasowując, aż znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Back To Top